wz

SIEMENS SXG75


24. března 2008 - Po dlouhé době se skutečně podařilo to, v co mnozí z nás doufali několik roků. Na našich BREW telefonech se konečně podařilo spustit vytoužené BREW aplikace! Konečně je důvod tyto telefony skutečně nazývat jako plnohodnotné telefony na platformě BREW! Pojďme se podívat na to, jak se celý proces vyvíjel a jak vlastně BREW aplikace rozjet na vlastním telefonu!

Článek Konečně: Instalace BREW aplikací do SXG75!, jsem napsal pro server siemensmania.cz, kde si ho můžete také přečíst!


_______________________

12. ledna 2008 - Dnešním dnem vám oficiálně představuji nový projekt, jmenovaný Windows Mobile Downloads. Jak z názvu částečně vyplívá, je zaměřen na software pro operační systém Windows Mobile. Existuje pro něj totiž velké množství kvalitních aplikací, které lze legálně stáhnout a používat zdarma. Tento projekt má za úkol takový software shromažďovat a třídit ho na jednom místě.

Všechen software na stránkách je důkladně otestován na nejnovější verzi OS v dané době, zjištěna jeho kompatibilita (minimální potřebná verze systému) a důkladně popsán. Tím je zaručeno, že jsou vybírány jen naprosto funkční a kvalitní aplikace!Stánku najdete na adrese http://stahovat.okamzite.eu, takže není nic snazšího, než kliknout a podívat se pro další informace. Pokud jste šťastnými majiteli některého Windows Mobile zařízení s dotykovým displejem, navštivte na http://stahovat.okamzite.eu sekci Downloads a některou aplikaci nebo hru si určitě vyberete. Pokud nejste, třeba se alespoň inspirujete možnostmi, které Windows Mobile nabízí. Projekt se teprve rozjíždí, avšak aplikace stále přibývají, takže je na co se těšit. Všechny další informace najdete na stránkách samotných. Můžete také použít tamní diskusní fórum. Vřele věřím, že vám stránky budou k užitku ;o)!


_______________________

2. listopadu 2007 - Chtěl bych vás všechny pozvat na nově otevřené RD Phorum! Zajímáte se o hry Mafia & Mafia II, o PlayStation Portable, Windows Mobile, Ultra Mobile PC, nebo si chcete jen tak popovídat či potřebujete poradit? Pokud ano, určitě se přidejte! Uvidíte, že nebudete litovat ;o). A pokud ne, můžete pouze nahlédnout – třeba Vás něco zaujme a budete se divit, co jste doposud ještě nepoznali :o)!

Navštivte nás na http://rd.phorum.cz!


_______________________

14. října 2007 - Dostala se mi do ruky Nokia 6300 a bylo mi líto jí nechat jen tak, tak jsem napsal takové malé srovnání se Siemensem SXG75. V článku najdete dokonce i zajímavé video, které toho prozradí víc, než všechen text dohromady ;o). Hlavně to prosím neberte tak, že bych SXG75 shazoval do nějaké střední třídy Nokií, SXG75 je rozhodně HW vybavenější. Spíše jde o to, jak je to s výslednou praktickou použitelností. Když nic, tak je SXG75 cihla ;o). SXG75 bylo od začátku navrhováno jako nejvybavenější zařízení pro nejnáročnějšího uživatele, ovšem nakonec se to díky použití doposud neprozkoumanému SW tolik nepodařilo. To byl hlavní krok vedle a je zbytečné zase opakovat, že kdyby v SXG75 běžel jakýkoli rozšířený OS, bylo by to mobilní zařízení nad všechny ;o)


_______________________

6. října 2007 - Tak jsem dal konečně do provozu stránky n300.xf.cz, které se zabývají WM zařízením Acer n311 a n310 (a dalšími s VGA displejem). Nebudu se o nich zde moc rozpisovat, vše totiž najdete na nich samotných ;o)


_______________________

12. září 2007 - V sekci Java aplikace naleznete dvě slíbené nové aplikace pro SXG. Pomocí jedné můžete procházet soubory na cizím telefonu, přestože to FW SXG sám nepodporuje. Druhá je však také zajímavá. Jedná se o velice chytrou a funkcemi nabytou kalkulačku, která téměř ve všem převyšuje tu původní v SXG. Když jsem tuto novou kalkulačku nejdříve nainstaloval, nefungovala v ní skoro vůbec grafika. Rozhodl jsem se tedy udělat si přímo pro SXG grafiku novou ;o). Nakonec to bylo delší a těžší, než to ze začátku vypadlo :o). Každopádně jsem ale úspěšně dokončil (podle mě) celkem povedenou grafiku (alespoň oproti té původní) pro tuto aplikaci přímo na display našeho SXG ;o).


_______________________

11. září 2007 - Huh, dnes je to takové zvláštní datum... No každopádně přibyly nějaké Java hry a chystám pár aplikací. Také se mi "úspěšně" podařilo vyřešit reklamaci mé n311. Budou mi vráceny peníze v plné výši nákupu. Já jsem spokojen, ale nadruhou stranu jsem teď bez WM zařízení...
_______________________

25. srpna 2007 - Dnešního dne proběhly aktualizace přímo v obřím rozměru. Bylo přerovnáno menu, v nové sekci Témata přibyly dva nové přírůstky. Další nová sekce je Tipy&Triky, kde už nyní najdete velkou hromadu tipů a triků ohledně FW SXG. V neposlední řadě byla zcela předělána sekce Tuning a aktualizována též úplně nová sekce Odkazy ;o)


_______________________

10. červenece 2007 - Přibyl jeden další nový filmeček...
_______________________

9. červenece 2007 - Začal jsem pracovat na tématu ve stylu WM6 Crossbow pro SXG75. Zatím je ve velice ranném stádiu. Najdete ho v sekci Tuning. Plánuji ho dokončit a dodělat k němu skutečně kompetní ´tuning´. Ne jen téma ;o).


_______________________

12. května 2007 - V sekci převedených videí pro SXG přibyl jeden filmeček...
_______________________

4. května 2007 - Přidána brána pro SMS do sítí O2 a Vodafone a aktualizovány odkazy v sekci Tuning ;o)
_______________________

27. dubna 2007 - Právě pracuji na nových stránkách o PDA Acer n311 a n310. Acer n311 momentálně používám. Je to malinký kapesní počítač s VGA displayem, což je 4x více než na mém SXG75 :o) Stránky se budou zabívat převážně tuningem tohoto zařízení. Najdete je na n300.xf.cz.
_______________________

21. dubna 2007 - Do sekce tuning jsem přidal mnou vytvořené téma WM5 pro SXG. Je to prostě jednoduché téma. Časem dodělám možná i ostatní grafiku ve stylu WM 5 ;o) V sekci tapety si nyní můžete stáhnout detailní obrázky SXG75 ve vysokém rozlišení 300dpi.
_______________________

24. března 2007 - Dnes přibylo plno nové Javy a aktualizoval jsem odkazy v sekci tuning.
_______________________

23. ledna 2007 - Po novém roce jsem začal postupně přidávat videa převedená pro SXG75. Budou postupně přibývat. Takže pokud si chcete stáhnout hotové video bez převodu, můžete zde v sekci Videa a filmy.
_______________________

26. prosince 2006 - Vím, že nyní stránky trochu zanedbávám, ale stále nemám moc času. Na ohlasy v návštěvní knize jsem znovu uploadnul tapety a obnovil sekci Java her. Pokusím se opět více aktualizovat.
_______________________

1. srpna 2006 - Stránky byly nedopatřením smazány, takže jsem přišel o většinu novinek. No nevadí, obsah stále existuje a stránky se rozrůstají. Přibyla sekce Tuning, kde najdete plno velmi užitečných odkazů týkajících se tuningu SXG75. Například Grafických patchů a jiných úprav telefonu. Od čeho by měl být SXG75 Siemensem, kdyby se nedal tunit? ;o) ?
_______________________

26. března 2006 - Odedneška je plně funkční sekce tapety, můžete si v ní stáhnout plno tapet pro váš nádherný displej.
_______________________

11. března 2006 - Stránky jsou momentálně ve výstavbě. Těšte se!
Kdybyste náhodou chtěli, tak si zde zatím můžete stáhnout tento wallpaper (1280x1024)
- RDT