JAVA APLIKACE (240x320)


Nainstalovat Javu do SXG75 pomocí kabelu lze např. programem Java Midlet Installer. Stáhnout si ho můžete zde. Pro instalaci je nutný JAR i JAD soubor. Ten je zde ke každé Java aplikaci ve staženém ZIP souboru přiložen, ale pokud budete mít nějakou aplikaci bez JAD souboru, můžete si ho vygenerovat pomocí programu JADgen. Ten je ke stažení zde.
Calculator

Nestačí vám základní kalkulačka v SXG? Chybí vám některé složitější funkce? Nezoufejte, objevil jsem jednu velice výkonnou a funkcemi nabytou free java kalkulačku. V SXG ale u této kalkulačky blbla grafika, byla nepěkná a rozházená. Rozhodl jsem se proto udělat grafiku od základu novou přímo pro SXG ;o). Nyní je s kalkulačkou radost počítat :o). Poslouží určitě všem matematikům, školákům a nejen jim. Sám ani nevím, k čemu všechny její funkce slouží ;o).

>>>Download<<<MiyuX (Beta 0.1b)

Aplikace, se ktrou můžete přes BlueTooth procházet soubory na cizích telefonech. Skutečně funguje! Odzkoušeno mezi SXG75 a Samsungem SGH-X820!

Poznámka: exituje již nejnovější verze beta 5.1. Nemohu ji zatím sehnat, ale jakmile jí seženu, hned tu bude ;o)

>>>Download<<<Opera Mini

Známý internetový prohlížeč ve verzi pro mobilní telefony. Výhodu má hlavně tu, že se přenášený obsah komprimuje a proto šetří velikost přenášených dat. Níže nadete odkaz na oficiální stránky Opery Mini přímo pro SXG75 :o)

>>>Download<<<SPMark Java06

Znáte 3DMark z PC? Toto je verze pro mobilní telefony s Javou 2.0. Testuje grafický herní výkon vašeho telefonu. Na download stránce zvolte jako typ telefonu Siemens S65.

>>>Download<<<Blue Room

Aplikace na chat přes Bluetooth. Stačí, aby měly ostatní telefony tuto aplikaci a můžete si psát. Škoda jenom, že má aplikace tak zvláštně řešené zadávání textu, avšak zadávání textu v Javě u SXG75 není zas o tolik lepší.

>>>Download<<<Jimm - ICQ mod by RDT

Mobilní ICQ v Javě, Jimma určitě znáte a pokud ne, přečtěte si návod zde.

>>>Download<<<Amark

Testuje grafický výkon Javy vašeho telefonu v mnoha různých testech.

>>>Download<<<Book Reader

Aplikace na čtení knih v mobilu. Návod zde.

>>>Download<<<

>>>Download s 6. dílem Harryho Pottera<<<


JBenchmark 2.0

Další tester rychlosti Javy.

>>>Download<<<
kFire

Taková blbůstka. Tato aplikace vykresluje hořící oheň. Směrovým tlačítkem nahoru/dolu můžete nastavit velikost ohně, šipkami doleva doprava rozlišení ohně.

>>>Download<<<
Meter

Pravítko a úhloměr na mobilu. Před použitím nastavte v položce Rozměry displeje šířku a výsku v mm. U SXG75 je to 33x45

>>>Download<<<
Mobile C

Jednoduchý kompilátor programovacího jazyka C.

>>>Download<<<
Text editor

Textový editor s mnoha funkcemi schopný pracovat i s HTML soubory.

>>>Download<<<